top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAleksandra Grącka

VI FESTIWAL FILMOWY EMIGRA


W ubiegłą sobotę odbył się pokaz specjalny filmu„ Pociecha” (ZWYCIĘSCY ZESZŁOROCZNEJ EDYCJI). Projekcja odbyła się z Kinie Kultura w Warszawie w ramach 6 edycji Festiwalu Filmowego Emigra.

Cudownie było powrócić wspomnieniami do czasów kręcenia filmu, jeszcze czasów studiów. Do tych nieprzespanych nocy. Przepełnionych dni, w których wiąż doba miała za mało godzin. Miesięcy, które w mgnieniu oka zmieniały się w lata. Do poszukiwań, które dawały tyle odwagi dla każdego rodzącego się w umyśle pomysłu na kreowanie rzeczywistości artystycznej…. Pokaz filmu przyniósł również wiele pytań dotyczących tożsamości. Mam nadzieje, że każdy widz odnalazł w filmie to co znalazła moja filmowa postać - Paulina. Mianowicie, poczucie, że gdziekolwiek człowiek znajdzie się w swoim życiu może czuć się spełniony tylko wtedy kiedy sam wie czego pragnie.

Dziękuję organizatorom za cudowne przyjęcie, ciepłe słowa i możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem. Tym, którym nie udało się dotrzeć na warszawski pokaz życzę, żeby gdzieś, kiedyś udało im się obejrzeć „POCIECHĘ”.

62 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

THE CLEANER

Comments


bottom of page