Szukaj
  • Aleksandra Grącka

VI FESTIWAL FILMOWY EMIGRA


W ubiegłą sobotę odbył się pokaz specjalny filmu„ Pociecha” (ZWYCIĘSCY ZESZŁOROCZNEJ EDYCJI). Projekcja odbyła się z Kinie Kultura w Warszawie w ramach 6 edycji Festiwalu Filmowego Emigra.

Cudownie było powrócić wspomnieniami do czasów kręcenia filmu, jeszcze czasów studiów. Do tych nieprzespanych nocy. Przepełnionych dni, w których wiąż doba miała za mało godzin. Miesięcy, które w mgnieniu oka zmieniały się w lata. Do poszukiwań, które dawały tyle odwagi dla każdego rodzącego się w umyśle pomysłu na kreowanie rzeczywistości artystycznej…. Pokaz filmu przyniósł również wiele pytań dotyczących tożsamości. Mam nadzieje, że każdy widz odnalazł w filmie to co znalazła moja filmowa postać - Paulina. Mianowicie, poczucie, że gdziekolwiek człowiek znajdzie się w swoim życiu może czuć się spełniony tylko wtedy kiedy sam wie czego pragnie.

Dziękuję organizatorom za cudowne przyjęcie, ciepłe słowa i możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem. Tym, którym nie udało się dotrzeć na warszawski pokaz życzę, żeby gdzieś, kiedyś udało im się obejrzeć „POCIECHĘ”.

38 wyświetlenia

©2018 by Aleksandra Grącka. Proudly created with Wix.com
aleksandragracka93@gmail.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon